Link 7 Forum reklamowe

Link 7 Forum reklamowe


  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

#1 2021-12-05 22:23:45

Rafik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-12-03
Posty: 8
Punktów :   

Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiście gdzie takich rozwiązań szukać, liczę na Wasze wskazówki i oczywiście dajcie znać jak to u Was wygląda ponieważ zależy nam żeby jednak biznes mógł się rozwijać i pod względem spraw rozliczeń nie było problemów?

Offline

 

#2 2021-12-06 11:29:32

SzymonM

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-12-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

No to może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem dobrego i skutecznego w mojej opinii programu, czyli Faktura Vat 2021, który dostępny jest zarówno w wersji Start, Standard, czy jednocześnie Pro. Stawiają na profesjonalizm obsługi, dobrą cenę za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu na przykład w wersji standardowej możecie liczyć na: Szybkie wystawianie faktur, Seryjne drukowanie dokumentów, Definiowanie wyglądu faktury, gotowe style dokumentów, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Kopie bezpieczeństwa i długo jeszcze trzeba byłoby wymieniać.

Offline

 

#3 2021-12-07 10:30:18

Jasek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-12-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

My też długo szukaliśmy odpowiedniego rozwiązania do wsparcia księgowości i zdecydowaliśmy się na program Faktura Vat 2021 od RafSoft i tak jak pisze poprzednik również u nas jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, stabilne działanie i co najważniejsze z problemami księgowości coraz lepiej sobie radzimy.

Offline

 

#4 2021-12-07 10:34:13

Rafik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-12-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i oczywiście chętnie sprawdzę sobie go na wersji próbnej.

Offline

 

#5 2021-12-21 19:06:46

wirażka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-07-09
Posty: 170
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

U mnie takimi rzeczami zajmuje się oddzielna firma i myślę, że dość ważną sprawą jest to aby przede wszystkim wiedzieć dlaczego warto jest zakładać firmę w Estonii. Moim zdaniem doskonale o tym napisano na stronie https://www.thompsonstein.com/countries/estonia/ i jak najbardziej fajnie jest się z tym materiałem zapoznać.

Offline

 

#6 2022-02-01 23:27:21

emil34

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-16
Posty: 77
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Wiele przydatnych funkcji posiada program mega tech np. refaktury https://www.mega-tech.com.pl/refaktura/

Offline

 

#7 2022-02-05 18:41:04

wirażka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-07-09
Posty: 170
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Takimi rzeczami akurat u mnie zajmuje się księgowość, ale ja również chętnie czytam różnego rodzaju artykuły biznesowe. Zdecydowanie bardzo dobrze wypadł wpis ze strony http://www.ludzie-biznesu.pl/spolka-akcyjna-dla-kogo/ gdzie fajnie opisano to dla kogo dobrym wyborem będzie spółka akcyjna. Oczywiście polecam każdemu ten artykuł.

Offline

 

#8 2022-02-07 09:31:31

Rafik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-12-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Tak jak radziliście zdecydowaliśmy się przetestować RafSoft Standard 2022 na ten moment działa bardzo dobrze. Chyba zdecydujemy się na wykupienie licencji.

Offline

 

#9 2022-02-20 14:54:37

annasmiatek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-07-27
Posty: 111
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

u nas swietnie spisuje sie  darmowy program do faktur online - nie dosc ze prosty w obsludze to jeszcze naprawde ulatwia samo ksiegowaniei, bo dostep do dokumentow jest zdalny

Offline

 

#10 2022-02-21 11:28:32

wirażka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-07-09
Posty: 170
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

U mnie całością tych spraw zajmuje się firma zewnętrzna i jestem zdania, że warto jest także co nieco wiedzieć na temat prowadzenia firmy za granicą. Jak nawet miałem okazję zobaczyć to firma https://www.thompsonstein.com/uslugi/ świadczy swoje usługi w tym zakresie dla takich przedsiębiorców.

Offline

 

#11 2022-08-04 10:42:36

bulbulator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-08-03
Posty: 21
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Na pewno takie korzystanie z właściwego oprogramowania jest bardzo ważne i ja jestem zdania, że przede wszystkim każdy z nas używa takich systemów jakie mu są potrzebne. Ja muszę dodać, ze bardzo fajnie sprawdza się oprogramowanie dla dystrybucji https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-dystrybucji/ i sam z powodzeniem właśnie z niego korzystam.

Offline

 

#12 2022-10-02 18:43:29

aldonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-08-21
Posty: 67
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Faktycznie jest to bardzo ważna kwestia gdyż praktycznie większość przedsiębiorców właśnie rozlicza się przy pomocy wystawianych faktur. Mi również całkiem niedawno udało się natrafić na ciekawy wpis https://www.globewings.net/pl/finanse/f … macje.html o tym jak wygląda wystawianie faktury VAT w Niemczech.

Offline

 

#13 2023-08-04 01:23:21

kim9393

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-03-26
Posty: 95
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Ja w tej kwestii wolę zaufać profesjonalistom. Tak samo, jak w sytuacji, kiedy chcę sprawdzić pozycję firmy, z którą mam zamiar współpracować. Są różnego rodzaju badania, które mogą pomóc wszystko ustalić i jednym z takich badań jest np. due diligence prawne .

Offline

 

#14 2023-09-20 08:11:02

marylka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-06-06
Posty: 80
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Jako przedsiębiorca nie mam głowy do wystawiania faktur czy obsługi księgowej, dlatego rozważam podjęcie współpracy z zewnętrzną firmą. Powiem wam szczerze, że w oko wpadła mi oferta AFORTI AC. Dajcie znać, czy ktoś z was miał już okazję z nimi współpracować?

Offline

 

#15 2024-02-26 23:55:41

fajnaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-20
Posty: 194
Punktów :   

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

No to tutaj   https://atomerp.pl/dla-biur-rachunkowyc … w-prawnych     zobaczcie sobie, jak świetnie może was wesprzeć system Atom ERP. To właśnie on umożliwia szybkie udostępnianie informacji o podatkach i składkach, pozwala wszystkie finanse mieć pod większą kontrolą, a także i  pozwala zapanować nad narastającym zakresem obowiązków.

Offline

 
  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plchemiczne czyszczenie rur centralnego ogrzewania wzor-zaproszenia-na-komunie.eu materace janpol