Link 7 Forum reklamowe

Link 7 Forum reklamowe


#1 2015-03-12 00:06:59

olek1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-12
Posty: 8
Punktów :   

Pożyczka dla zadłuzonych

Witam,
jestem tu nowy i nie wiem czy w dobrym wątku napisałem. Szukam dobrej pożyczki dla zadłużonych, najlepiej jakby była to pożyczka prywatna, wiem że takich udzielają na szybkigrosz.pl

Offline

 

#2 2015-04-19 23:29:22

Szczerba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: Pożyczka dla zadłuzonych

Już ktoś o to pytał. Możliwe, że Ci się uda, ja tylko wiem, że na jak ktoś ma zadłużenia i zaległości w BIK to mu ciężko uzyskać jakikolwiek kredyt

Offline

 

#3 2016-05-12 13:36:43

sadako

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-05-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pożyczka dla zadłuzonych

W chwilówkach nawet osoby mocno już zadłużone dostają kolejną pożyczkę i tak się wpada w pętlę zadłużenia.

Offline

 

#4 2017-03-29 11:08:33

Merlinka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pożyczka dla zadłuzonych

Może zamiast pakować się w kolejną pożyczkę przez internet poszukaj jakieś opcji, żeby zdobyć dodatkowy fundusz. Ja, akurat, mam dobre doświadczenia związane z takimi pożyczkami. Po prostu pożyczyłam, wiedziałam z jakimi kosztami muszę się liczyć, rozłożyłam na raty i spłaciłam tyle, ile trzeba. Nic za mną się nie ciągnęło, chociaż słyszę o tym często, że klienci w momencie wnioskowania o pożyczkę wiedzą, że i tak jej nie spłacą. Chyba nie znają
https://loando.pl/wpis/5-zasad-bezpiecznego-pozyczania  przez co później pakują się – jak ktoś powyżej napisał – w spiralę zadłużenia. Czyli takie błędne koło. Może poproś kogoś z rodziny o pomoc, na pewno masz taką zaufaną osobę. Spróbuj poszukać dodatkowej pracy, na pewno można coś znaleźć. Mnóstwo jest takich grup na facebooku, nie wspominając o tych wszystkich gowork.pl, pracuj.pl itd. Co jeszcze, może pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, które mają jakąś wartość. Również można je wystawić na aukcjach w sieci. Pokombinuj zanim zdecydujesz się na kolejną pożyczkę.

Offline

 

#5 2023-03-19 22:01:06

kim9393

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-03-26
Posty: 95
Punktów :   

Re: Pożyczka dla zadłuzonych

Wiecie, że łatwo jest otrzymać pożyczkę bez BIK i KRD, jeśli tylko odpowiednio poszukacie? Informacje o takich pożyczkach dostępne są na stronie https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd , wiec zawsze można sprawdzić, jeśli tylko zależy Wam na konkretnych opcjach.

Ostatnio edytowany przez kim9393 (2023-03-22 21:40:44)

Offline

 

#6 2023-08-17 10:49:02

ani96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-04-25
Posty: 63
Punktów :   

Re: Pożyczka dla zadłuzonych

Najlepiej mieć konto osobiste, na które taka pożyczka będzie mogła wpłynąć. Pod adresem: https://gotowkowe-pozyczki.pl/konta-osobiste jest ten temat poruszony. Co ciekawe, na tej stronie można zaciągnąć pożyczkę bez wychodzenia z domu, wypełniając wniosek przez internet.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl