Link 7 Forum reklamowe

Link 7 Forum reklamowe


#1 2014-03-18 23:27:47

machinehead

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-18
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Wynajem maszyn czyszczących Warszawa

Nasza firma z siedzibą w Piasecznie oferuje Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie z szeroko pojętego zakresu prac porządkowo - czystościowych wewnątrz jak i na zewnątrz oraz wynajem maszyn czyszczących w Warszawie. Nasza bogata oferta usług zwiera pranie dywanów w Piasecznie, Ursynowie i wykładzin, pranie sof, foteli, wersalek, narożników, krzeseł, puf, materacy, a także czyszczenie tapicerki samochodowej w Piasecznie . Prace porządkowe jakie wykonujemy na zewnątrz obejmują mycie dachów z sadzy, porostów, mchów czy pleśni i grzybów, które wykonywane jest metodą ciśnieniową. W naszej ofercie zawiera się również mycie elewacji budynków, kostki brukowej i granitowej, a gdy spadnie zimą śnieg jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas odśnieżania dachów oraz terenów zewnętrznych. Nasza oferta skierowana jest także do mieszkańców warszawskich i pobliskich osiedli - zajmujemy się sprzątaniem klatek schodowych. Dodatkowo jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i zlecenia. Jeśli tylko sprzęt czyszczący, którym dysponujemy jest odpowiedni do danego zadania, to podejmiemy się innych, zaproponowanych przez Państwa usług czyszczących. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT. Działamy na terenie Piaseczna, Warszawy i okolic. Dojazd do klienta wliczony jest już w cenę usługi, dlatego nie zostaną Państwo przez nas niemile zaskoczeni dodatkowymi, ukrytymi kosztami. Cenimy naszych klientów i oferowana przez nas działalność sprzątająca jest profesjonalna i ukierunkowana na indywidualne preferencje zamawiającego.

Offline

 

#2 2014-07-07 21:10:25

dawid_jarosik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wynajem maszyn czyszczących Warszawa

Dziwna działalność

Offline

 

#3 2015-03-31 00:14:22

Kujkuj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-29
Posty: 46
Punktów :   

Re: Wynajem maszyn czyszczących Warszawa

Może i dziwna, ale widać dochodowa A co powiesz na taką jak przedstawia ta oferta - Oferta - http://odsniezaniewarszawa24.pl/oferta.php

Offline

 

#4 2015-04-19 21:02:06

Szczerba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wynajem maszyn czyszczących Warszawa

Nie wydaje mi się, że dziwna, bo tak naprawdę potrzebna wszystkim, którzy pracują do późna - mówię o zapracowanych kobietach, ale też i firmy na tym korzystają, bo zamiast zatrudniać sprzątaczki, zlecają robotę w miarę potrzeb.

Offline

 

#5 2021-07-27 16:57:54

wirażka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-07-09
Posty: 170
Punktów :   

Re: Wynajem maszyn czyszczących Warszawa

Akurat ja takich urządzeń nie potrzebuję do sprzątania i wiem doskonale, że samo dbanie o czystość jest w geście każdego z nas. W takiej sytuacji na pewno mogę każdemu polecić doskonałe wycieraczki systemowe firmy https://www.alumatex.pl/ które wiem, że po prostu się sprawdzają.

Offline

 

#6 2022-08-02 13:51:26

rosomak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wynajem maszyn czyszczących Warszawa

Niestety ja nigdy jeszcze  z takich maszyn nie korzystałem i tak naprawdę gdy chodzi o samo pranie dywanów to ja oddaję je do profesjonalnej pralni. Muszę przyznać, że nawet niedawno w https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/su … to-dobrze/ czytałem o tym jak należy właściwie dywany suszyć po praniu.

Offline

 

#7 2023-12-19 17:43:29

ani96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-04-25
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wynajem maszyn czyszczących Warszawa

Fajnie, że istnieje taka możliwość, żeby wynająć takie urządzenia czyszczące. Pod adresem: https://urzadzeniamyjace.pl/urzadzenia- … snieniowe/ udało mi się nawet znaleźć ofertę gdzie jest to możliwe. Warto się jej przyjrzeć, aby zobaczyć co konkretnie mają do zaoferowania.

Offline

 

#8 2024-04-11 08:15:34

marylka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-06-06
Posty: 80
Punktów :   

Re: Wynajem maszyn czyszczących Warszawa

Airozone korzysta z profesjonalnego sprzętu do ozonowania, co zapewnia skuteczność i efektywność wykonywanych usług. Dlatego jeśli szukacie namiaru na firmę, która specjalizuje się w ozonowaniu pomieszczeń - warto się do nich zgłosić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl